fbpx

Kuressaares esineb artist Californiast!

Kuressaares esineb artist Californiast!

Raadio Kadi 25 esitleb:

Cygne /vokaal, kitarr/ on pop-folk sooloartist, kes esitab enda kirjutatud originaalmuusikat. Ta tegutseb eelkõige Californias, kuid tuuritab kogu USA’s ja ka välismaal. Sel suvel toimub tema Euroopa turnee, mille käigus jõuab ta ka Kuressaarde!

Cygne õppis 10 aastat klassikalist viiulit ning läks pärast lõpetamist oma esimesele Euroopa soolotuurile. Naasedes oli ta sunnitud oma autosse kolima, et muusiku karjääri jätkata. Suveks oli ta end juba nii üles töötanud, et esines Telluride Bluegrass ja Rocky Mountain Folks festivalide pealavadel.

Tänaseks on Cygne esinenud üle 1000 korra ja läbinud üle 400 000 km. Ta on esinenud väikestest Tšehhi klubidest kuni suurte USA ja Šveitsi festivalideni. Ta on võitnud mitmeid nimekaid auhindu ja konkursse, sealhuglas Telluride Blues & Brews Solo Competition, Eddie Owen’s Songwriter Shootout ja Great Waters Songwriting Contest.

Cygne kontserdid on soojad ja siirad. Tema viimane album “Let it breathe”, mille ta lindistas New Yorgis koos oma produtsendi Steve Rossiteriga, pakub lootust ja inspiratsiooni. Tutvu Cygne’ga tema kodulehel www.cygnemusic.com ning kuula tema muusikat cygne.bandcamp.com ja Spotify’s.

Piletid on müügil Piletilevis ja Kuressaare kultuurikeskuses: eelmüük 6/8€, kontserdi päeval 10€.

Toetajad: Raadio Kadi 25 ja Saaremaa Spaa Hotellid

Korraldaja: Kuressaare Kultuurivara