Kuressaare kultuurikeskus

Kuhu minna, mida teha Kuressaares?

Kuressaare kultuurikeskus asub Kuressaare kesklinnas Tallinna tn 6. Kuressaare kultuurikeskuse tööd korraldab Kuressaare Kultuurivara, mille kontoriruumid asuvad kultuurikeskuse II korrusel. Kui mõtled kuhu minna Kuressaares, siis vaata Kultuurikeskuse mitmekülgset kontsertprogrammi siit: http://www.kultuurivara.ee/

Kuressaare Kultuurikeskus
Kultuurikeskuses toimuvate ürituste kohta saad täpsemalt infot meie ürituste kalendrist, kust leiad mitmeid soovitusi, kuhu Kuressaares puhates minna.

Kultuurikeskuses toimuvad kontserdid, etendused, näitused, nii traditsioonilised kui ühekordsed kultuuriüritused kuhu minna sõprade ja perega.  Toimuvad ka konverentsid, messid jms. Kõige värskema info jaoks hoia silma peal Kuressaare kultuurikeskuse Facebooki lehel , Kuressaare kultuurikeskuse Instagrami lehel ja Saaremaa valla sündmuste kalendril.

Ruumid

Kuressaare kultuurikeskuses on suur saal (334m², 320 istekohta), videosaal (39 m², 35 istekohta), kaks nõupidamisruumi (45m², 40 istekohta ja 38 m², 40 istekohta), I korruse fuajee (212 m²) ja II korruse fuajee (205 m²). Samas hoones on ka Saare Maakonna Keskraamatukogu. Kultuurikeskuses on võimalik korraldada näituseid (rohkem informatsiooni siin) ning erinevaid üritusi ja konverentse. Tutvu teenuste hinnakirjaga siin. Kuressaare kultuurikeskuses on avatud Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktid.