fbpx

Kuressaare kultuurikeskuse lavale jõudis Mozarti ooper “Võluflööt”

Kuressaare kultuurikeskuse lavale jõudis Mozarti ooper “Võluflööt”

Kes oleks võinud unistada, et meie väikse maja armsale lavale jõuab selline suursugune teos Mozarti ooper “Võluflööt”. Aga näed, unistused ikkagi täituvad ja 29. aprillist 1. maini etendati Kuressaare kultuurikeskuse laval viiel korral kogupereooperit „Võluflööt”.


Kuressaare kultuurikeskuse lavale jõudis Mozarti ooper “Võluflööt”
Pildistas Mari-Liis Nellis

Kogupereooperiks ja eesti keelde lühendas Leelo Tungal, ooperi kunstiline juht on Ain Anger, lavastaja Edmund Emge, muusikaline juht Edoardo Narbona.

Tahame tänada oma imelist publikut! Aitäh, et tulite meid kuulama ja vaatama ning usaldasite meid nii palju, et kõigi viie etenduse 1400 piletit müüdi välja juba enne esietendust.

Lavastusega oli seotud enam kui poolsada inimest, kes igaüks mängis kogu projekti õnnestumises olulist osa. Aitäh meie vingele meeskonnale! Kõikide nimed leiate www.ooperigasobraks.ee

Meil oli palju toetajaid ja kaasaelajaid. Aitäh Saaremaa vald, Eesti Kultuurkapital, Selver, Kaamos, ASA Spa Hotel, GOSPA, Austria Suursaatkond Tallinnas, COOP Saaremaa, Kuressaare Teater, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Saaremaa Lihatööstus, Rahandusministeerium.

Need kolm päeva, mil meie maja oli täidetud kauni muusika, maagia ja naeruga, möödusid ruttu, aga jätsid unustamatu elamuse! 💚

Kohtumiseni uutes võlumetsades ✨🌳