fbpx

Valmeranna sadamakontsert – Kait Tamra

Loading Üritused
  • Sündmus üritus on möödas

Valmeranna sadamakontsert – Kait Tamra

4. augustil VALMERANNA sadamas – Kait Tamra

Kait Tamra ( s. 14.01.1962 Võru) on eesti viiuldaja, laulja ja helilooja. Muusikat on õppinud Võru Muusikakoolis, Tartus Elleri nim. Muusikakoolis ja G.Otsa nim. Muusikakoolis Tallinnas. Tegutsenud erinevates muusikakollektiivides („Nipernaadi“, “Grüne Woche”) viiuldajana. Kirjutas aastaid omaloomingulisi lugusid nii enda kui eesti luuletajate sõnadele nö sahtlisse. 2002.a. andis ARM Music välja Kait Tamra omaloomingulise CD „Kõigel on kõigega seos“. Sama ajal hakkas ta andma soolokontserte ja esinema koos teiste eesti muusikutega ( Tajo Kadajas, Indrek Kalda, Tõnis Mägi).

Kontsert 4. augustil kaunis Valmeranna sadamas. Kõrkvere külas asuv Valmeranna sadam on romantiline väike kalasadam Kuressaarest ligi 60 km kaugusel.

Ürituse algus 18:00
Tasuta

Meiega koos sõidab kõik neli sadamat kaasa Saaremaa Vabatahtlik Merepääste oma viie päästekaatriga. Igas sadama akvatooriumis toimuvad ennetuse päästesündmused ja saab tutvuda päästevarustusega. Saaremaa Vabatahtliku Merepääste toetajatele toimuvad väljasõidud päästekraatritega. Toetada on võimalik kõigil!

Kuressaare Merepäevad 2.-5. augustini Saaremaa väikesadamates: Atla, Soela, Valmeranna ja Kõiguste. Kaunites mereäärsetes kohtades kontserdid ja melu. Üritus kõigile tasuta. Väikesadamate projekti toetab Rahvakultuuri keskus, Saarte kalandus ja Eesti kultuurkapital.

august 04 2021

Details

Date: 4. august, 2021
Time: 18:00 - 21:30

Venue

Korraldaja

Kuressaare Kultuurivara
Phone: 452 0700
Email:
Website: Visit Organizer Website