fbpx

Vaiko Eplik & Kristjan Randalu “Kooskõla lahkhelid”

Loading Üritused
  • Sündmus üritus on möödas

Vaiko Eplik & Kristjan Randalu “Kooskõla lahkhelid”

❗Vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse kehtestatud rangematele koroonaviiruse tõrje piirangutele on Vaiko Epliku ja Kristjan Randalu konsert Kuressaare kultuurikeskuses 16. märtsilt edasi lükatud 7. detsembrile UUS KUUPÄEV! 

♫♬♫ 7. detsembril  𝐤𝐞𝐥𝐥 𝟏𝟗.𝟎𝟎 annavad Kuressaare kultuurikeskuses kontserdi muusikud 𝐕𝐚𝐢𝐤𝐨 𝐄𝐩𝐥𝐢𝐤 𝐣𝐚 𝐊𝐫𝐢𝐬𝐭𝐣𝐚𝐧 𝐑𝐚𝐧𝐝𝐚𝐥𝐮, kes tähistavad kontserdiga 10 aasta möödumist esmakordsest muusikalisest kohtumisest, mille aluseks oli Randalu uus nägemus Epliku muusikast.
 
Vaiko Eplik on Eesti laulja ja helilooja, kes on välja andnud 11 heliplaati, teinud koostööd mitmete muusikute ja ansamblitega, ületades žanripiire, esinenud ooperites, kirjutanud filmimuusikat ja ka õpetanud. Viljaka vokalisti ja multiinstrumendina meeldib Eplikule improviseerida ja uusi heliavarusi avastada, seades endale üha uusi väljakutseid.

Kristjan Randalu on oma põlvkonna silmapaistvaimaid Eesti jazzmuusikuid, keda hinnatakse kõrgelt nii solisti, ansamblimuusiku kui ka heliloojana. Randalu klaverimäng nii solisti kui ka ansamblimuusikuna kõlab enam kui 40 plaadil. Ta on võitnud hulgaliselt nominatsioone ja auhindu, nende hulka kuuluvad ka Grammy nominatsioon 2006. aastal, Aasta Jazzialbumi tiitel 2012. aasta Eesti Muusika Auhindadel, Eesti Kultuurkapitali Helikunsti sihtkapitali aastapreemia 2014. aastal ning Aasta Jazzihelilooja 2018 tiitel.

Korraldaja: Kuressaare Kultuurivara
Kuressaare Kultuurivara 2020/2021 hooaja toetaja on Saaremaa Spaa Hotellid.
Facebook: Kuressaare kultuurikeskus
Facebooki üritus: Vaiko Eplik & Kristjan Randalu “Kooskõla lahkhelid”

detsember 07 2021

Details

Date: 7. detsember, 2021
Time: 19:00 - 20:00
Cost: 4€ – 10€
Üritus Categories:

Venue

Kuressaare kultuurikeskus

Tallinna 6
Kuressaare, Saaremaa 93819

+ Google Map

Phone:

452 0700

Visit Venue Website

Korraldaja

Kuressaare Kultuurivara
Phone: 452 0700
Email:
Website: Visit Organizer Website