fbpx

Raivo Tafenau 60

Loading Üritused
  • Sündmus üritus on möödas

Raivo Tafenau 60

Kuressaare kultuurikeskuses 5. märtsil kell 18:00 – Raivo Tafenau 60

Raivo Tafenau on üks eesti jazzi säravamaid isiksusi. Saksofonist-akordionist-ansamblijuht-helilooja-omanimelise jazziklubi programmijuht on alati päikselises meeleolus. Publik armastab teda jäägitult, sest hea suhtlejana oskab ta avada kuulajate südame ja mängida lähedaseks muusika, mida ta ise nii palavalt armastab. Pole siis imeks panna, et ta on eesti kõige hõivatum jazzmuusik, keda kutsutakse nii festivalidele, kontsertidele kui ka firmaüritustele. Tal on palju sõpru nii siin kui sealpool Soome lahte ja mitmel pool Euroopas. Kontserdid eesti muusikute ja külalistega on viinud teda igasse Eestimaa nurka ja mitmele mandrile.

Küsimusele ” Kuidas läheb”? vastab Raivo Tafenau alati humoorikalt: “Mul on väga palju tööd ja väga palju vaba aega, järelikult elan oma unistuste elu”. Vabakutselise muusikuna läbi elu kulgenud saksofonist tunneb sellise elukorralduse rõõme ja muresid ning kaks erinevat riigikorda, kolm rahakeskonda ja mitmed tõsised kriisid pole mehel tusatuju tekitanud.

Raivo Tafenau kulgemist võib võrrelda autosõiduga – esiklaas alati kriimuvaba ja puhas, aega-ajalt pilk suunatud tahavaatepeeglisse.

Need peeglid tehakse nüüd korraks puhtaks ja kutsutakse lavale muusikud, keda Raivo on imetlenud ja keda jätkuvalt siiani imetleb. Loomulikult heietatakse veidi mineviku kauneid aegu ja interpreteeritakse teoseid, mis kunagi loodud, aga kõik toimub siin ja praegu koos fantastilise seltskonnaga. Ikka selleks, et homme jälle enesekindel pilk läbi puhta esiklaasi visata ja sajaga edasi kulgeda.

Lavale astuvad:
MARIANNE LEIBUR laul, viiul
AIN AGAN kitarr

Korraldaja: Kuressaare Kultuurivara
Kuressaare Kultuurivara 2022/2023 hooaja toetaja on ASA Hotellid.
Lisainfo: www.kultuurivara.ee
Facebook: Raivo Tafenau 60

märts 05 2024

Details

Date: 5. märts
Time: 18:00 - 19:00
Cost: 5€ – 15€
Üritus Categories:

Venue

Kuressaare kultuurikeskus

Tallinna 6
Kuressaare, Saaremaa 93819

+ Google Map

Phone:

452 0700

Visit Venue Website

Korraldaja

Kuressaare Kultuurivara
Phone: 452 0700
Email:
Website: Visit Organizer Website