fbpx

Kõiguste sadamakontsert – Puuluup

Loading Üritused
  • Sündmus üritus on möödas

Kõiguste sadamakontsert – Puuluup

5. augustil KÕIGUSTE sadamas – Puuluup

Puuluup koosneb kahest muusikust: Ramo Teder (sooloartistina Pastacas) ja Marko Veisson (kes on ka antropoloog ja õppejõud). Hiiu kandleid elektroonikaga ristav Puuluup kõigub pärimuse ja kaasaegsete muusikastiilide piiril, flirtides maailmamuusika, undergroundi ja popiga. Puuluup juhib hiiu kandle jõhvkeelte võnked läbi efektiplokkide ja luuperi ning kasutab alternatiivseid mängutehnikaid ja heli tekitamise võimalusi. Hiiu kandle mahedale sahinale lisanduvad elektrooniliselt võimendatud kajad, koputused, kriuksud ja krabinad. Muusika on kohati tantsuliselt pulseeriva rütmiga ning kohati filmilik ja tume, hiilides muistsete Vormsi talharpamängijate kambrites ja kandub neist edasi. Kõlab traditsiooniga impregneeritud omaloomingut, viiteid pungiklassikale ja õpetliku sisuga romantilist neozombiepostfolki.

Kontsert 5. augustil kaunis Kõiguste sadamas. Kõiguste sadam on Saaremaa lõunarannikul asuv külalissadam – päevateekonna kaugusel Kihnust (22nnm), Ruhnust (23nm), Roomassaarest (15nm) ja Lõunarannast (21nm). Sadamas on ujuvkai, elekter, vesi, dušš, saun ja kuulus baar John’i juures, mis on avatud täpselt niikaua kui kliendid soovivad.

Ürituse algus 18:00
Tasuta

Meiega koos sõidab kõik neli sadamat kaasa Saaremaa Vabatahtlik Merepääste oma viie päästekaatriga. Igas sadama akvatooriumis toimuvad ennetuse päästesündmused ja saab tutvuda päästevarustusega. Saaremaa Vabatahtliku Merepääste toetajatele toimuvad väljasõidud päästekraatritega. Toetada on võimalik kõigil!

Kuressaare Merepäevad 2.-5. augustini Saaremaa väikesadamates: Atla, Soela, Valmeranna ja Kõiguste. Kaunites mereäärsetes kohtades kontserdid ja melu. Üritus kõigile tasuta. Väikesadamate projekti toetab Rahvakultuuri keskus, Saarte kalandus ja Eesti kultuurkapital.

august 05 2021

Details

Date: 5. august, 2021
Time: 18:00 - 21:30

Korraldaja

Kuressaare Kultuurivara
Phone: 452 0700
Email:
Website: Visit Organizer Website