fbpx

Kaunimate Aastate Vennaskond. Kaunimad 70ndad me elus

Loading Üritused

Kaunimate Aastate Vennaskond. Kaunimad 70ndad me elus

Kaunimate Aastate Vennaskond
Kaunimad 70ndad me elus

Seoses Covid-19 riiklike piirangutega lükkub 19. märtsile planeeritud kontsert edasi 27. augustile.

Uutel kuupäevadel kehtivad kõik ostetud piletid. Juhul, kui asenduskuupäev teile ei sobi, asendame piletid kinkekaartidega või ostame need tagasi. Tagasimaksed teostatakse ülekande teel, selleks saatke palun oma arveldusarve number, kuhu saab raha tagasi kanda. Oma soovist andke teada e-posti teel aadressil ruta@suveteater.eeVabandame, kui vastamine viibib – anname endast parima.
Uute kohtumisteni!
Kaunimate Aastate Vennaskond
Taas on Kaunimate Aastate Vennaskond oma publikut uue kontsertkavaga rõõmustamas!
Andres, Hannes, Jüri, Indrek ja Toomas on nostalgilise tagasivaatena kimpu kogunud oma noorus- ja kujunemisaja  olulisemad laulud „säravatest seitsmekümnendatest“, mil muru oli mõistagi rohelisem ja taevas võrratult sinisem ning muusika tähendas midagi enamat, kui lihtsalt meloodia, mida kuulata või mille järgi jalga keerutada. Meenutame aega, mis pakkus võimalust mässata ja tunda end kasvõi hetkekski vabana.
Miks just 1970ndad? See oli kümnend, mil toimus tõeline muusikaplahvatus – stiilide ja voolude kirjus virr-varris kombati žanripiire, sündisid unustamatud meloodiad ja originaalist etemadki kaverid, tänaseks Eesti kullavaramusse talletatud laulud Horoskoobist, Arne Oidilt,Valter Ojakäärult ja paljudelt-paljudelt teistelt. See oli kümnend, kus elu polnud enam endine ei Läänes ega ka Nõukogude Eestis.
Tule veeda kaunis kevadõhtu unustamatul muuusikalisel ajarännakul 1970ndatesse, mis on tulvil nostalgilisi laule ja maitsekat huumorit Kaunimate Aastate Vennaskonna suurepärases, vaimukas seltskonnas.
Soodushinnaga piletid müügil kuni 06.02.2021, Kaunimate Aastate Vennaskonna 28. sünnipäevani.
Kontserdid alates 4. märtsist 2021 erinevates kohtades üle Eesti.
august 27 2021

Details

Date: 27. august
Time: 19:00 - 20:30
Cost: 17€ – 20€
Üritus Categories: ,

Venue

Kuressaare kultuurikeskus

Tallinna 6
Kuressaare, Saaremaa 93819

+ Google Map

Phone:

452 0700

Visit Venue Website

Korraldaja

Tartu Suveteatri Selts MTÜ
Phone: 53986153
Email: