fbpx

JÄÄB ÄRA! Kaunimate Aastate Vennaskond. Kaunimad 70ndad me elus

Loading Üritused
  • Sündmus üritus on möödas

JÄÄB ÄRA! Kaunimate Aastate Vennaskond. Kaunimad 70ndad me elus

Kaunimate Aastate Vennaskond
Kaunimad 70ndad me elus

❗Tänase seisuga oleme paraku pidanud tegema raske otsuse ära jätta mitmed Kaunimate Aastate Vennaskonna kontserttuuri “Kaunimad 70ndad me elus” kontserdid.

Hea piletiostja!

Kahjuks jäävad ära Kaunimate Aastate Vennaskonna kontserttuuri “Kaunimad 70ndad me elus” kontserdid Viimsis, Moostes, Valgas, Haapsalus, Kuressaares, Elvas ja Raplas.

Ostetud piletitega on võimalik minna tuuri teistele kontsertidele, mis toimuvad järgmiselt:

21.08. kl 19 Vene Kultuurikeskus
4.09. kl 15 Tartu Karlova Teater
4.09. kl 19 Tartu Karlova Teater
5.09. kl 19 Võru Kultuurimaja Kannel
8.09. kl 19 Türi Kultuurikeskus
10.09. kl 19 Aruküla Rahvamaja
11.09. kl 19 Rakvere Teater
2.10. Pärnu Kontserdimaja kontsert toimub 2.10. kl 19 Pärnu Nooruse Majas
3.10. kl 19 Tartu Karlova Teater
4.10. kl 19 Keila Kultuurikeskus

Kui te loetletutest ei leia sobiva toimumiskoha ja -ajaga kontserti, on pilet võimalik vahetada kinkepileti vastu, mis kehtib kuni 31.08.2022. Juhul kui uutel tingimustel pole võimalik kontserdikülastust ette võtta, ostetakse piletid tagasi. Korraldajal on kohustus piletite tagasiostuks vaid juhul, kui kontsert jääb ära. Piletite muutmisest, kinkepileti vastu vahetamisest või tagasimüügist kirjutada ruta@suveteater.ee. Tagasimüügi puhul märkida kirja sisus enda tellimuse- ja kontonumber, millelt piletid ostetud. Piletilevist ostetud piletite tagasimüügiks pöörduda otse tagasiost@piletilevi.ee.

Korraldaja vabandab võimalike ebamugavuste pärast!

Enne ürituse algust peavad kõik vaktsineeritud, haiguse läbi põdenud või testi teinud inimesed esitama korraldajale vastava tõendi. Üritusel osalemiseks on vajalik kuni 48 tundi varem tehtud antigeeni kiirtest või kuni 72 tundi varem PCR-test.Testimise peab läbi viima tervishoiuteenuse osutaja. Üritusel osalemiseks peab testitulemus olema negatiivne. Korraldajal ei ole riiklikke juhiseid järgides kohustust võimaldada antigeeni kiirtesti teha vahetult enne ürituse toimumist kohapeal, testitulemusega siseneda sooviv inimene peab enda testimise tervishoiuteenuse osutaja juures ise korraldama. Korraldaja kontrollib kõigi osalejate tõendeid, nende ehtsust ja kehtivust ning kahtluse korral tuvastama tõendi esitaja isikusamasuse. Kui inimene oma nakkusohutust ei tõenda, siis ei saa ta üritusel osaleda ja korraldajal pole kohustust talle piletiraha tagastada.

Taas on Kaunimate Aastate Vennaskond oma publikut uue kontsertkavaga rõõmustamas!
Andres, Hannes, Jüri, Indrek ja Toomas on nostalgilise tagasivaatena kimpu kogunud oma noorus- ja kujunemisaja  olulisemad laulud „säravatest seitsmekümnendatest“, mil muru oli mõistagi rohelisem ja taevas võrratult sinisem ning muusika tähendas midagi enamat, kui lihtsalt meloodia, mida kuulata või mille järgi jalga keerutada. Meenutame aega, mis pakkus võimalust mässata ja tunda end kasvõi hetkekski vabana.
Miks just 1970ndad? See oli kümnend, mil toimus tõeline muusikaplahvatus – stiilide ja voolude kirjus virr-varris kombati žanripiire, sündisid unustamatud meloodiad ja originaalist etemadki kaverid, tänaseks Eesti kullavaramusse talletatud laulud Horoskoobist, Arne Oidilt,Valter Ojakäärult ja paljudelt-paljudelt teistelt. See oli kümnend, kus elu polnud enam endine ei Läänes ega ka Nõukogude Eestis.
Tule veeda kaunis kevadõhtu unustamatul muuusikalisel ajarännakul 1970ndatesse, mis on tulvil nostalgilisi laule ja maitsekat huumorit Kaunimate Aastate Vennaskonna suurepärases, vaimukas seltskonnas.
Soodushinnaga piletid müügil kuni 06.02.2021, Kaunimate Aastate Vennaskonna 28. sünnipäevani.
Kontserdid alates 4. märtsist 2021 erinevates kohtades üle Eesti.
august 27 2021

Details

Date: 27. august, 2021
Time: 19:00 - 20:30
Cost: 17€ – 20€
Üritus Categories: ,

Venue

Kuressaare kultuurikeskus

Tallinna 6
Kuressaare, Saaremaa 93819

+ Google Map

Phone:

452 0700

Visit Venue Website

Korraldaja

Tartu Suveteatri Selts MTÜ
Phone: 53986153
Email: