fbpx

Advendiaja avamine vokaalansambliga Others ja kuusetulede süütamine

Loading Üritused
  • Sündmus üritus on möödas

Advendiaja avamine vokaalansambliga Others ja kuusetulede süütamine

3. detsembril kell 17.00 Kuressaare Laurentiuse kirikus esimese advendi kirikukontsert vokaalansambliga Others ja kell 18.00 Kuressaare kesklinnas kuusetulede süütamine.

Others on 6-liikmeline vokaalansambel, mille koosseisu kuuluvad Triin Saarela, Liisa Surva, Teet Kaur, Mikk Saar, Bert Pringi ja Märten Surva. Others alustas oma tegevust 2016. aasta suvel ja on tänaseks üles astunud mitmetel kontsertidel – nii väikestel kui suurtel lavadel. Meie repertuaari kuuluvad acappella töötlused Eesti autorite loomingust ning maailmas tuntud pop-lugudest, samuti esitab Others omaloomingut. Oleme oma arranzeeringutes lähtunud folk-, pop-, jazz- ja funk-muusika stiilidest ja laulame nii eesti kui inglise keeles.

Kuusetulede süütamisel Kuressaare kesklinnas esinevad tantsukooli SaareSära väikesed tantsijad ja Joosep Aaviku nim Kurressaare Muusikakooli solistid Kairit Sepa juhendamisel.

Kõik me  vajame vahel midagi helget ja hingekosutavat. Muusika on see, mis paneb hinge helisema ja viib argistest mõtetest eemale.
Jõulud on rahu ja armastuse pühad. Kõikide meie südameis põleb igatsus – rohkem armastust, rohkem päikest, rohkem rõõmu igapäevasesse rutakasse ellu.

Tule koos lähedastega ning saa osa jõuluaja algusest ja pühadeootusest.

Korraldaja: Kuressaare Kultuurivara
Kuressaare Kultuurivara 2022/2023 hooaja toetaja on ASA Hotellid.
Lisainfo: www.kultuurivara.ee

detsember 03 2023

Details

Date: 3. detsember, 2023
Time: 17:00 - 19:00
Cost: 5€
Üritus Categories:

Venue

Kuressaare Laurentiuse kirik

Tallinna 13
Kuressaare, Eesti

+ Google Map

Phone:

453 6560

Visit Venue Website