fbpx

Vastuvõtust – Madis Kallas

Vastuvõtust – Madis Kallas

[Best_Wordpress_Gallery id=”23″ gal_title=”Vallavanema vastuvõtt 2018″]

Selle aasta vastuvõtule olid nii minul kui ka tegelikult paljudel teistel väga suured ootused ja seda ennekõike kahel põhjusel- EV 100 ning Saaremaa valla esimene vastuvõtt. Pikki aastaid oli Saaremaal töötanud üks mudel, kus 24 veebruari puhul tegi vastuvõtu Maavanem ja kohalikud omavalistused tegid oma vastuvõtud siis erinevatel aegadel. Kuressaares näiteks toimus see traditsiooniliselt jaanuari kolmandal nädalal.

Täna võib aga öelda, et ootused sai kindlalt selle aasta vastuvõtuga ületatud ja teatud kõhklused, mis just spordihoone kasutamisega olid, ei saanud kuidagi kinnitust.

Väga huvitav ja mitmekülgne programm. Suurepärased vaheklipid videona ja piltidena, mis andis kõigisse laudkondadesse palju arutelu juurde. Lisaks kogu spordisaali kujundus ja olustik oli EV 100 vääriline.

Minu jaoks on kõige olulisem selliste sündmuste puhul see, et kõik kutsutud tunneksid ennast mugavalt. Kes soovib vestelda, kes tantsida, kes head muusikat kuulata, kes häid esinejaid vaadata jne. Siis sellel aastal minu hinnangul tundsid ennast kõik väga mugavalt ja kõik said nautida just sellist vastuvõttu nagu neile sobis.

Vastuvõtu juures jäi kripeldama ka üks detail! Nimelt peale sellist suurepärast sündmust spordihoones ma ei kujuta enam ette, et Saaremaa valla järgnevaid vastuvõtte saaks pidada oluliselt kitsamates tingimustes. Ehk Eesti suurima omavalitsuse esimese vastuvõtuga tõsteti latt kõrgustesse, kust alla tulla tundub suur väljakutse. Aga võibolla sarnane formaat ongi Saaremaale edaspidi kõige paremini sobiv.

Kindlasti saavad ka järgnevatel aastatel toimuma igas Saaremaa piirkonnas just selle kandi kõiki inimesi kaasavad vastuvõtud, nii nagu see oli ka 2018 aastal ja kus mitmel oli ka minul suur rõõm osaleda.

Suur tänu kõigile korraldajatele, esinejatele ja külalistele. Vaid tänu kõigi ühisele panusele sai EV 100 ja Saaremaa valla esimene vastuvõtt ülimalt suurepärane!

Madis Kallas

[Best_Wordpress_Gallery id=”23″ gal_title=”Vallavanema vastuvõtt 2018″]