fbpx

Tule Suvemuusika tasuta kontsertidele!

Tule Suvemuusika tasuta kontsertidele!

Ka sel suvel saab Kuressaare lossipargi kõlakojas kuulata põnevaid Suvemuusika kontserte. Suvemuusika avakontsert möödus Pärnu-Jaagupi Pasunakoori ja Imatra Puhkpilliorkester Humo saatel. Kaks sõprusorkestrit võtsid sõbralikult mõõtu ja kinkisid meile meeleoluka pärastlõuna puhkpillimuusika saatel.

Suvemuusika teisel kontserdil (16. juulil kell 18.00) esineb suupilliklubi Piccolo Folk, mis toob publikuni Baltikumis ainulaadsed suupillid ja nende kombinatsioonid erinevate rahvapillidega. Saab laulu, nalja ja tantsu.

Suvemuusika kolmas kontsert (23. juuli kell 18.00) on puhas klassika. Abielupaarist suurepäraste muusikute Edoardo Narbona ja Annikki Aruväli poolt 2017. aasta alguses loodud Läänesaarte Kammerorkester toob kuulajateni mitmekülgse repertuaari koos Kuressaarest pärit solisti Johannes Põldaga. Põlda alustas viiuliõpinguid kõigest 4- aastaselt ning on väga andekas noor viiuldaja. Selle koosluse esinemisest tasub osa saada.

Suvemuusika neljandal kontserdil (28. juulil kell 18.00) kõlab Saaremaa rütmi- ja improvisatsioonilaagri lõppkontserdil noorte improvisatsiooniline muusika. Rahvusvaheline ja kirju juhendajate seltskond annab noortele laagrilistele värske suuna, huvitavat koosmängimist ning loovust, pakkudes põneva kontserdielamuse. Meeldivaid elamusi kõigile!

Liis Koppel

Kuressaare Kultuurivara

kultuurikorraldaja