fbpx

Stand-up kultuurikeskuses

Stand-up kultuurikeskuses

Stand-up komöödia on esinemiskunstivorm, mille puhul suhtleb esineja tavaliselt otse publikuga. Ta räägib humoorikaid lugusid, esitab lühemaid nalju ja üllatab üherealiste tabavate ütlemistega. Osa stand-up koomikuid kasutavad ka rekvisiite, muusikat või lausa mustkunsti.

 

Kuressaare kultuurikeskuses saab stand-up komöödiat näha järgnevatel aegadel:

24. novembril 2017 “Comedy Estonia: See on Stand Up”

“See on Stand Up” tähendabki, et tegemist on stand-up’iga selle kõige ehedamal kujul. See show on parim võimalus ennast kurssi viia, kuhu käesolev kultuurivorm viimaste aastatega jõudnud on. Saladuskatte all võime vihjata, et üsna kaugele – korralik kõhutäis naeru on garanteeritud (aga naljasoone puudumine ei tähenda piletiraha tagastamist)! Lisainfo siin.

9. detsembril 2017 Tõnis Niinemets power-up comedy “Homme on täna! 2.0”

Tõnis Niinemets on taas missioonil, et inimestele lahendusi pakkuda ja jõudu anda. Värske materjal mõttelise järjena kevadel alustatule! Tõnis Niinemets ja power-up comedy 2.0 annavad Sulle jõudu täna, homme ja edaspidi. Ära oota, sest homme on kohal juba täna! Lisainfo siin.

19. detsembril 2017 Stand-up kontsert “Oma jõul”

Hea muusika ja hea nali on kaks kõige toredamat asja, mida üks õhtu pakkuda saab. Nüüd on need mõlemad koos stand-up kontserdis “Oma jõul” ja pealegi veel suurepärase muusikalise trio esituses, mille solistina särab Eesti monoteatri grand old man Jan Uuspõld. Lisainfo siin.