fbpx

Liisi Koikson – Rõõmu rada

Liisi Koikson – Rõõmu rada

20. veebruaril oli mul imeline võimalus koos emaga minna kuulama Liisi Koiksoni kontserti „Rõõmu rada” – EV 100, kuhu läbi Kuressaare Kultuurikeskuse loosimängu piletid võitsin.

Võidu üle olin koheselt hästi õnnelik, sest Liisi on üks minu lemmikuim Eesti laulja nii enda hääle kui isiksuse poolest.

Kontsert sisu poolest meeldis mulle väga, õnneks lähevad mulle just need eestimaised laulud eriti hinge ja kuulan neid tihti ka vabal ajal. Kõik lood olid hästi valitud ja neile oli tehtud väga huvitavad seaded, siin kohal suur kummardus kõikidele pillimängijatele, tõesti paistis ka välja kui südamega nad neid lugusid mängisid. Eriti tuli esile ka nii Liisi kui pillimängijate rõõmsameelsus ja kuidas säravad silmad ka publiku särama panid. Konkreetne kontserdi teema ja selle jaoks valitud laulud on laulud, mis lähevad hinge igale eestlasele, eriti neile, kes on pidanud elama ka raskematel aegadel, mis Eestis on toimunud. Iga laulu taga on ju tegelikult enda lugu ja olulisus, mis sellel kontserdil väga hästi esile tuli. Olen õnnelik, et kontserdil käisin ja olen õnnelik, et olen eestlane! Ilusat EV100 tähistamist ka teise poolde aastasse!

Ainult kena,
Stella Stepanov