fbpx

KuresStaaril võitsid kõik!

KuresStaaril võitsid kõik!

30. aprillil toimus laste laulukonkurss KuresStaar. Lauljad valmistas ette 15 juhendajat: Meeli Reek, Maire Teras, Piret Tomson, Riina Laanes, Laine Lehto, Esti Koppel, Heli Leppik, Evelin Kask, Pilvi Karu, Helle Rand, Kairit Sepp, Mari Ausmees, Mai Rand, Marvi Tamm ja Ester Soe. Eriline tänu kuulub Pilvi Karule, kes on KuresStaar konkursi eestvedaja ja korraldaja selle algusaegadest ning KuresStaar 2017 korraldaja koostöös Kuressaare Kultuurivaraga.

Auhinna- ja kingitustelaud oli rikkalik. Aitäh, Bauhof, Coop, Eesti Kultuurkapital, Ensert, GOSPA, Grand Rose SPA Hotell, Inspira huvikool, Koduekstra, Kuressaare Gümnaasium, Kuressaare Kunstikool, Kuressaare linn, Kuressaare Pargi Lasteaed, Kuressaare Rohu Lasteaed, Muhu Pagarid, Mängutuba Pillerkaar, Saaremaa Kunstistuudio, Saarte Hääl ja Tuulte Roosi Lasteaed.

Täname ka meie tublisid abilisi: päevajuht ja esineja Maria Pihlak, solistide teadustaja Ly-Sandra Tohter ja tema juhendaja Rita Ilves, Saaremaa Ühisgümnaasiumi 10. klassi õpilased Laura Lisell Jalakas, Agathe Kriska ja Helina Sepp Saaremaa ning Kuressaare Gümnaasiumi 5. ja 6. klasside õpilased Silvia Laur, Maarit Korolenko, Senta Koplimäe ja Klaara Mia Kuusk ning üllatusesineja Kristiin Koppel.

Saarte Hääle artikkel: http://www.saartehaal.ee/2017/05/03/kuresstaaril-voitsid-koik/
Meie Maa artikkel: https://www.meiemaa.ee/index.php?content=artiklid&sub=1&artid=76199
Saarte Hääle galerii: http://www.saartehaal.ee/2017/04/30/galerii-kuresstaar-2017/