Kontakt

 

Kultuurivara ja Kuressaare kultuurikeskuse aadress: Tallinna 6 Kuressaare 93819 Saaremaa

Kuressaare kultuurikeskuse avamisajad: E-R 10:00-19:00 (kassa suletud 14.00-15.00), L 10:00-16:00.

Klikka siia, et tutvuda avamisaegadega pühade ajal.

Ürituste puhul avamisajad varieeruvad – tavaliselt on kultuurikeskus avatud vähemalt pool tundi enne ürituse algust kuni pool tundi pärast ürituse lõppu (uuri täpsemalt kassast 452 0700).

KASSA ja üldinformatsioon: 452 0700

Kassa on nii Piletilevi piletilevi-logo kui Piletimaailma müügipunkt piletimaailm

Kultuurivara ja Kuressaare kultuurikeskuse üldkontakt: info@kultuurivara.ee

Facebook: Kuressaare kultuurikeskus  fb-sign

 

img_5758Tiiu Tammoja

juhataja kt

452 0701 / 505 9937

tiiu.tammoja@kuressaare.ee

 

 

Lii Pihl

Lii Pihl

kunstikuraator

453 3266 / 516 6433

raegalerii@kuressaare.ee

 

Mati Talvistu

Mati Talvistu

haldusjuht

452 0702 / 504 6059

mati.talvistu@kuressaare.ee

 

Egne KasinEgne Kasin

administraator

452 0700

egne.kasin@kuressaare.ee

 

 

Ester Soe

juhiabi-projektijuht

452 0703 / 523 1862

ester.soe@kuressaare.ee

 

 

Raja Põld

peaadministraator

452 0700

rajapold@kuressaare.ee

 

 

Ege Paju

Turundusjuht

5529034 / 452 0705

ege.paju@kuressaare.ee

 

 

Esta Ots

Raegalerii administraator

453 3266 / raegalerii@kuressaare.ee

 

 

Sten Pirn   sten.pirn@kuressaare.ee 4520715

Maris Rebel, kultuurikorraldaja

lapsehoolduspuhkusel