fbpx

Kevadümin 2020

Kevadümin 2020

Tavapäraselt kevadel peetava võistluse KEVADÜMIN piirkondlikud eelvoorud sai pandeemia tõttu läbi viia alles oktoobrikuus: Lääne-Saaremaa “Rannalapse laulud” Kärlal, Kesk-Saaremaa “Viisikvakk” Valjalas, Ida-Saaremaa “Laulumaias” Orissaares, Kuressaare Laululind Kuressaare muusikakoolis.

Möödunud laupäeval, 31. oktoobril jõudiski Kuressaare kultuurikeskuses lõpule tänavune maakonna noorte solistide konkurss “Kevadümin”, kus kuues vanuserühmas sõeluti välja parimad laulupoisid-tüdrukud.


Eesreas Melissa Reio, Hanna Väli, Rasmus Lõhmus, Karoliine Vaher, Marili Paimre, Geito Jermolov, Melissa kivi, Marta Aus.
Tagareas juhendajad Anne Kann, Pilvi Karu, Imbi Kolk, Laine Lehto, Kairit Sepp.

Kevadümin 2020 tulemused:

Vanuserühm 3–4a
I koht Ariana Isabella Kaerma, Pargi lasteaed, juh Evelin Kask
II koht Deliisa Kastein, Valjala lasteaed, juh Sirje Torn
III koht Säde Sulg, eralasteaed Naerusuu, juh Siret Liiv

Vanuserühm 5–7a
I koht Reio Rei, Kahtla lasteaed, juh Inga Rand
II koht Mia Loviise Ivalo, eralasteaed Naerusuu, juh Siret Liiv
III koht Eelia Marleen Kaasik, Aste PK, juh Reet Lõugas

ERIPREEMIA
Lavalise sära eest – Anni Tamm, Muhu PK, juh Leena Peegel

Vanuserühm 8–10a
I koht Melissa Rei, Orissaare muusikakool, juh Anne Kann
II koht Hanna Väli, Kuressaare gümnaasiumi (KG) huvikool Inspira, juh Pilvi Karu
III koht Marta Aus, Kuressaare muusikakool, juh Kairit Sepp

Vanuserühm 11–13a
I koht Geito Jermolov, KG huvikool Inspira, juh Laine Lehto
II koht Rasmus Lõhmus, Mustjala PK, juh Imbi Kolk
III koht Marili Paimre, KG huvikool Inspira, juh Laine Lehto

ERIPREEMIAD
Lavalise võlu ja lustlikkuse eest – Melissa Kivi, Kuressaare muusikakool, juh Kairit Sepp
Siira esituse eest – Karoliine Vaher, Kuressaare muusikakool, juh Kairit Sepp

Vanuserühm 14–16a
I koht Kevin Räim, KG huvikool Inspira, juh Pilvi Karu
II koht Andris Tambur, KG huvikool Inspira, juh Laine Lehto
III koht Oliver Leppik, KG huvikool Inspira, juh Helle Rand

Vanuserühm 17–19a
I koht Martin Vesberg, KG huvikool Inspira, juh Pilvi Karu
II koht Roos Marie Karmel Pšenitšnaja, KG huvikool Inspira, juh Pilvi Karu
III koht Sandra Loik, Kuressaare muusikakool, juh Kairit Sepp

ERIPREEMIAD
Stiilipuhtuse eest – Kädi Õun, Salme PK, juh Karin Pulk
Kristalsete kõrgete nootide eest – Aleksandra Trei, KG huvikool Inspira, juh Pilvi Karu

Lauljaid hindas žürii koosseisus: Triin Ella – Eesti Rahvusooperi solist, hääleseadja ja lauluõpetaja Tallinna muusikakeskkoolis; Pille-Rite Rei – laulja, helilooja ja saksofonist; Katre Roolaht – pianist ja klaveriõpetaja Kuressaare muusikakoolis; Piret Puusepp – Kuressaare Kultuurivara kultuurikorraldaja; Ahto Nellis – muusik ja raadio Kadi muusikatoimetuse juht. Saatebändis mängisid Veikko Lehto, Toomas Tang, Ain Kivilo, Ivo Aksiim. Kontserte juhtisid Vilve Vadi, Kirke Medri ja Vootele Mets.