fbpx

Jõuluaeg kultuurikeskuses

Jõuluaeg kultuurikeskuses

Jõuluaeg on lähenemas. Sellele viitavad nii poodide kaubavalik kui õige pea toimuvate kontsertide ja etenduste teemad. Ka Kuressaare kultuurikeskuses saavad tõelised talve ja jõulude nautlejad erinevaid toredaid üritusi külastada.

30. november “Piip ja Tuut piparköögis”

Etendus nagu kokasaade, mille käigus tutvustatakse piparkoogi ajalugu, eksootiliste maitseainete ja kodumaiste koostisosade päritolu, tehakse trikke ja lauldakse, nagu köögis ikka, sest toit peab valmima hea tuju ja hea hooga. Sobib vaatamiseks kogu perele. Lisainfo siin.

15. detsember Marko Matvere, Annabel Soode & Ooper-Kvartett ”Jõululumi”

„Jõululumi” kontsertidel tulevad esitusele nii traditsioonilised jõululood kui ka mõned vähem tuntumad talvepalad. Kuulda saab teiste seas selliseid armastatud laule nagu „Valged jõulud”, „Jõuluöö”, „Christmas song” ja muidugi tuuri nimilugu „Jõululumi”. Lisainfo siin.

19. detsember stand-up kontsert “Oma jõul”

Hea muusika ja hea nali on kaks kõige toredamat asja, mida üks õhtu pakkuda saab. Nüüd on need mõlemad koos stand-up kontserdis “Oma jõul” ja pealegi veel suurepärase muusikalise trio esituses, mille solistina särab Eesti monoteatri grand old man Jan Uuspõld. Lisainfo siin.

22. detsember Riho Sibul ja Jaan Sööt ”Aastavahetuse kontserdid”

Aastalõpu eel ühendavad legendaarsed Eesti muusikud Riho Sibul ja Jaan Sööt oma jõud, et anda üle Eesti seitse kaunist kontserti. Kontsertidel tulevad esitusele laulud mõlema mehe repertuaarist, armastusest taliteeni. Kõlavad nii uuemad lood kui ka aegumatuks lauldud palad, nagu „Imeline laas”, „Sinus endas talv” ja „Lumevärv”. Lisainfo siin.

26. detsember Ivo Linna ja Birgit ”Kingitus”

Esmakordselt astuvad publiku ette ühise kontsertsarjaga kaks Eesti armastatuimat lauljat: Ivo Linna ja Birgit. Südamlikel kontsertidel esitatakse pärleid nii jõulumuusika klassikast kui mõlema artisti enda uuemaid ja vanemaid lugusid. Lauljaid saadavad nende head sõbrad: Antti Kammiste klaveril, Peter Põder kitarril ning Ramuel Tafenau löökpillidel. Lisainfo siin.

30. detsember Tanja, Nele-Liis Vaiksoo, Marta Laan ”Kiiksuga jõulud”

Kolm suurepärast naist on tulnud kokku, et lahutada teie meelt veidi teistmoodi, kui jõulukontsertidel harjunud ollakse. Jah, sa kuuled siin sekka ka ilusaid jõululaule, kuid eelkõige pisikese vimkaga muusikat. Kõik need kolm neiut ei ole teadagi suu peale kukkunud ja on tuntud ka oma erilise ja harukordse omaduse – huumorimeele poolest. Lisainfo siin.

11. jaanuar “Timbu-Limbu”

Mis saaks siis, kui ühel talvel hakkaks lume asemel hoopis kartuleid sadama? Või makarone? Või hoopis magusat ning kleepuvat limonaadivihma! Just selline oht ähvardab Timbu-Limbut ja tema õukonda, sest paha nõid on tunginud lumeveskisse ja talitab seal oma kõige kurjemate kavatsustega. Lisainfo siin (kell 11.00) ja siin (kell 13.00).