fbpx

Taasiseseisvumispäeva puhul kontsert-etendus: „Agulihärrad”

Loading Üritused
  • Sündmus üritus on möödas

Taasiseseisvumispäeva puhul kontsert-etendus: „Agulihärrad”

Inimene on ülepeakaela üks väga huvitav nähtus. Võiks lausa öelda, et mõistatus. Agulihärrad Argo Aadli ja Indrek Ojari on võtnud lahata kõige tähtsamad küsimused siin elus. Kes see inimeseloom õieti on? Millest tema koosneb? Miks on tema selline nagu tema on? Ja mis asja tema siin maamuna peal ajab? Ja nüüd kutsuvad nad kõiki huvilisi Kuressaare kultuurikeskuse saali, et oma põhjalike analüüside tulemusi lahkesti jagada. Ettekandmisele tulevad mitut-setut sorti näitlikustamised. Ja kavas on ka mõningad lihtsad ja lustakad vigurdused inimloomuse ainetel.

Agulihärrad. Sõnalis-muusikalised vested inimloomuse ainetel” on lustakas kontsert-etendus, mille autorid on saanud inspiratsiooni 1930. aastatest, mil Eesti Wabariigi pealinnas oli piir teatri ja restorani vahel üpriski hägune, sest pärast õhtuse etenduse lõppu suundusid nii mõnedki armastatud näitlejad populaarsetesse lokaalidesse, et lõbustada seal oma austajaid kõikvõimalike laulu-, tantsu- ja naljanumbritega. Ka andekaid ooperi- ja operetitähti võis järgmisel hetkel näha rahvahulkade ees kõikvõimalike pila- ja pilkelaule esitamas.

Agulihärrade poolt tulevad ettekandmisele laulud, mida tol ajal esitasid näiteks Aleksander Arder, Benno Hansen, Paul Mets, Agu Lüüdik, Riina Reinik, Aarne Viisimaa, Ants Eskola, Kivilombi Ints ja teised.

𝐊𝐨𝐧𝐭𝐬𝐞𝐫𝐭-𝐞𝐭𝐞𝐧𝐝𝐮𝐬 𝐨𝐧 𝐤𝐨̃𝐢𝐠𝐢𝐥𝐞 𝐓𝐀𝐒𝐔𝐓𝐀! Seoses EV valitsuse otsusega kaotatakse siseruumides kehtinud 50 % täituvuse piirang. Seega oleme homsele “Agulihärrade” etendusele lisanud kohti. Nimelise koha broneerimiseks helistage: 45 20 700. Üks inimene saab broneerida kuni 2 kohta. Soovitame kohale tulla vähemalt 15 minutit enne etendust, et kõik jõuaks etenduse alguseks kenasti oma kohtadele!

august 20 2020

Details

Date: 20. august, 2020
Time: 16:00 - 17:30
Üritus Categories: ,

Venue

Kuressaare kultuurikeskus

Tallinna 6
Kuressaare, Saaremaa 93819

+ Google Map

Phone:

452 0700

Visit Venue Website

Korraldaja

Kuressaare Kultuurivara
Phone: 452 0700
Email:
Website: Visit Organizer Website