fbpx

Taasiseseisvumispäeva puhul kontsert-etendus: „Agulihärrad”

Loading Üritused

Taasiseseisvumispäeva puhul kontsert-etendus: „Agulihärrad”

Inimene on ülepeakaela üks väga huvitav nähtus. Võiks lausa öelda, et mõistatus. Agulihärrad Argo Aadli ja Indrek Ojari on võtnud lahata kõige tähtsamad küsimused siin elus. Kes see inimeseloom õieti on? Millest tema koosneb? Miks on tema selline nagu tema on? Ja mis asja tema siin maamuna peal ajab? Ja nüüd kutsuvad nad kõiki huvilisi Kuressaare kultuurikeskuse saali, et oma põhjalike analüüside tulemusi lahkesti jagada. Ettekandmisele tulevad mitut-setut sorti näitlikustamised. Ja kavas on ka mõningad lihtsad ja lustakad vigurdused inimloomuse ainetel.

Agulihärrad. Sõnalis-muusikalised vested inimloomuse ainetel” on lustakas kontsert-etendus, mille autorid on saanud inspiratsiooni 1930. aastatest, mil Eesti Wabariigi pealinnas oli piir teatri ja restorani vahel üpriski hägune, sest pärast õhtuse etenduse lõppu suundusid nii mõnedki armastatud näitlejad populaarsetesse lokaalidesse, et lõbustada seal oma austajaid kõikvõimalike laulu-, tantsu- ja naljanumbritega. Ka andekaid ooperi- ja operetitähti võis järgmisel hetkel näha rahvahulkade ees kõikvõimalike pila- ja pilkelaule esitamas.

Agulihärrade poolt tulevad ettekandmisele laulud, mida tol ajal esitasid näiteks Aleksander Arder, Benno Hansen, Paul Mets, Agu Lüüdik, Riina Reinik, Aarne Viisimaa, Ants Eskola, Kivilombi Ints ja teised.

𝐊𝐨𝐧𝐭𝐬𝐞𝐫𝐭-𝐞𝐭𝐞𝐧𝐝𝐮𝐬 𝐨𝐧 𝐤𝐨̃𝐢𝐠𝐢𝐥𝐞 𝐓𝐀𝐒𝐔𝐓𝐀! 𝐒𝐞𝐨𝐬𝐞𝐬 𝘀𝗶𝘀𝗲𝗿𝘂𝘂𝗺𝗶𝗱𝗲 𝟓𝟎% 𝐭𝐚̈𝐢𝐭𝐮𝐯𝐮𝐬𝐞 𝐧𝐨̃𝐮𝐝𝐞𝐠𝐚 𝐨𝐧 𝐬𝐚𝐚𝐥𝐢𝐬 𝟏𝟔𝟎 𝐤𝐨𝐡𝐭𝐚. 𝐊𝐨𝐡𝐭𝐢 𝐬𝐚𝐚𝐛 𝐛𝐫𝐨𝐧𝐞𝐞𝐫𝐢𝐝𝐚 𝐡𝐞𝐥𝐢𝐬𝐭𝐚𝐝𝐞𝐬 𝐊𝐮𝐥𝐭𝐮𝐮𝐫𝐢𝐯𝐚𝐫𝐚 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐭𝐞𝐥𝐞𝐟𝐨𝐧𝐢𝐥𝐞 𝟒𝟓𝟐 𝟎𝟕𝟎𝟎. 𝐔̈𝐤𝐬 𝐢𝐧𝐢𝐦𝐞𝐧𝐞 𝐬𝐚𝐚𝐛 𝐛𝐫𝐨𝐧𝐞𝐞𝐫𝐢𝐝𝐚 𝐤𝐮𝐧𝐢 𝐤𝐚𝐤𝐬 𝐤𝐨𝐡𝐭𝐚.

august 20 2020

Details

Date: 20. august
Time: 16:00 - 17:30
Üritus Categories: ,

Venue

Kuressaare kultuurikeskus

Tallinna 6
Kuressaare, Saaremaa 93819

+ Google Map

Phone:

452 0700

Visit Venue Website

Korraldaja

Kuressaare Kultuurivara
Phone: 452 0700
Email:
Website: Visit Organizer Website