fbpx

Soela sadamakontsert – Lindpriid

Loading Üritused
  • Sündmus üritus on möödas

Soela sadamakontsert – Lindpriid

3. augustil SOELA sadamas – Lindpriid koosseisus isa ja poeg Kalda ning Toomas Lunge

Indrek Kalda ja Toomas Lunge on mehed, kes ei vaja tutvustamist. “Ühise mütsi” all moodustavad nad kollektiivi nimega Lindpriid. Ansambel alustas tegevust 1996. aastal. Algusaastatel esitasid Lindpriid peamiselt II maailmasõja aegseid laule, hiljem on lisandunud repertuaar ka salongi- ja kohvikumuusika. Tihtipeale on esitatavatel paladel “oma lugu”, mida jutustatakse nende juurde. Alati polegi küsimus kindlas laulus, vaid selles loos, mis lauluga kaasas käib. Lisaks eelpool mainitud muusikale võib kuulda Lindpriide esituses veel ka laule filmidest “Inimesed sõdurisinelis”, “Seitseteist kevadist hetke”, “Cherbourg`i vihmavarjud”.

Kontsert 3. augustil kaunis Soela sadamas. Soela sadama selts on arendamas vana Soela kalasadamat. Soelast on käidud merele juba sajandeid – seda traditsiooni soovitakse hoida ja jätkata. Sadamasse on teretulnud kõik külalised nii merelt kui maalt.

Ürituse algus 18:00
Tasuta

Meiega koos sõidab kõik neli sadamat kaasa Saaremaa Vabatahtlik Merepääste oma viie päästekaatriga. Igas sadama akvatooriumis toimuvad ennetuse päästesündmused ja saab tutvuda päästevarustusega. Saaremaa Vabatahtliku Merepääste toetajatele toimuvad väljasõidud päästekraatritega. Toetada on võimalik kõigil!

Kuressaare Merepäevad 2.-5. augustini Saaremaa väikesadamates: Atla, Soela, Valmeranna ja Kõiguste. Kaunites mereäärsetes kohtades kontserdid ja melu. Üritus kõigile tasuta. Väikesadamate projekti toetab Rahvakultuuri keskus, Saarte kalandus ja Eesti kultuurkapital.

august 03 2021

Details

Date: 3. august, 2021
Time: 18:00 - 21:30
Üritus Categories:

Venue

Korraldaja

Kuressaare Kultuurivara
Phone: 452 0700
Email:
Website: Visit Organizer Website