fbpx

Latvian Voices

Loading Üritused
  • Sündmus üritus on möödas

Latvian Voices

Vokaalansambel “Latvian Voices” kontsert

Latvian Voices on Läti a capella vokaalgrupp, kus naishäältega on välja arendatud ainulaadne stiil, milles on seotud eri rahvuste omapärased intonatsioonid. Selle kaleidoskoobi kõige olulisem roll on pühendatud Läti rahvakultuurile, mida täiendavad traditsioonilise koorimuusika ja popmuusika elemendid. Enamiku repertuaarist koostavad grupi liikmed ise. Latvian Voices kontserdid on tavaliselt rikastatud populaarsete ja ülemaailmselt tuntud laulude meloodiate ning kaasaegsete originaalkompositsioonidega.

2018. aasta on nii Eesti kui Läti jaoks on olnud eriline, sest tähistame meie riikide sajandat sünnipäeva. Läti 100 aastat täitub 18. novembril ja seetõttu soovime, et terve novembrikuu jooksul saaksid juubelipidustustest osa kõik meie kallid sõbrad Eestis.
Koostöös muusikaagentuuriga Uus Kontsert toimub novembris Läti Kultuurikuu, üle terve Eesti, Käinast Võruni kontserdid Läti lauljate ja muusikutega. Olgem koos Läti Kultuurikuul ja lootkem, et ühine tähistamine innustab naabreid ka järgmisel sajal aastal uuteks ja rõõmustavateks kohtumisteks siin ja sealpool riigipiiri.

Korraldaja: Kuressaare Kultuurivara

Kuressaare Kultuurivara 2017/2018 hooaja toetaja on Saaremaa Spaa Hotellid.

 

november 23 2018

Details

Date: 23. november, 2018
Time: 19:00 - 20:00
Cost: 6€ – 8€
Üritus Categories:

Venue

kuressaare kultuurikeskus

Tallinna 6
Kuressaare, Saaremaa 93819

+ Google Map

Phone:

4520700

Visit Venue Website

Korraldaja

Kuressaare Kultuurivara
Phone: 452 0700
Email:
Website: Visit Organizer Website