fbpx

Ingely Laiv – oboe ja Oliver Girardin – flööt

Loading Üritused
  • Sündmus üritus on möödas

Ingely Laiv – oboe ja Oliver Girardin – flööt

Ingely Laiv (1993) alustas oboeõpinguid 11- aastaselt Rakvere Kaurikoolis õp. Edvin Lipsu juures. 2006. aastast jätkas õpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis Tulike Looritsa ja Aleksander Hännikäineni käe all. 2018 lõpetas Saksamaal Karlsruhe Muusikaülikoolis prof. Thomas Indermühle oboeklassis bakalaureuse õppe. Hetkel töötab Ingely Rahvusooper Estonia oboerühma kontsertmeistrina.
Ingely on pälvinud preemiaid mitmetel konkurssidel:
2018 I koht ja kaks eripreemiat Eesti interpreetide konkursil puhkpillidele
2018 II koht telekonkursil „Klassikatähed“
2015 laureaadikoht kammermuusikakonkursil „In corpore“
2012 III koht Vabariiklikul Puhk- ja Löökpillimängijate konkursil
2011 I koht Eduard Mednis´i nimelisel konkursil Lätis
Ingely on osalenud mitmete orkestrite töös nii Eestis kui mujal (Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Rahvusooper Estonia, Tallinna Kammerorkester, Württembergische Philarmonie Reutlingen, Staatstheater Karlsruhe, Karlsruhe Kammerorkester, Eesti Festivali Orksester, JSB Ansambel Stuttgartis, Absolute Ensemble, Baltic Sea Philarmonic, Ensemble Voces Musicales).
Ingely on soleerinud Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Tallinna Kammerorkestri, Virumaa Kammerorkestri ja Pärnu Linnaorkestri ees. Samuti on Ingely aktiivne kammermuusikuna.
Ingely Laiv on täiendanud end Christoph Hartmanni, Jaques Tys´i,  Philippe Tondre, Christian Schmitt´i, Kalev Kuljuse, Eduard Brunneri, Nick Deutsch´i, Gregor Witt´i ja Dudu Carmeli meistrikursustel.
Ingely Laiv on osalenud mitmete orkestrite töös nii Eestis kui ka mujal (Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Rahvusooper Estonia, Tallinna Kammerorkester, JSB Ensemble Stuttgart, Absolute Ensemble, Baltic Sea Philharmonic jpt).
Ingely on soleerinud Tallinna Kammerorkestri, Virumaa Kammerorkestri ja Pärnu Linnaorkestri ees. Samuti on ta aktiivselt tegev kammermuusikuna.
Olivier Girardin on mänginud Vahemere Noorteorkestris, osalenud Sir Simon Rattle’i ooperiproduktsioonis „The Monster of the Maze“ Stuttgardi ooperiteatris ja Rheinland-Pfalz Philharmonie’s. Ta on konkursi Music for Ever (Prantsusmaa, 2014) ja Sparda-Classic laureaat.

Korraldaja: Kuressaare Kultuurivara

Kuressaare Kultuurivara 2017/2018 hooaja toetaja on Saaremaa Spaa Hotellid.

Lisainfo: www.kultuurivara.ee

veebruar 28 2019

Details

Date: 28. veebruar, 2019
Time: 19:00 - 20:00
Cost: 4€ – 8€
Üritus Categories:

Venue

kuressaare kultuurikeskus

Tallinna 6
Kuressaare, Saaremaa (Kuessaare) 93819

+ Google Map

Phone:

4520700

Visit Venue Website

Korraldaja

Kuressaare Kultuurivara
Phone: 452 0700
Email:
Website: Visit Organizer Website