fbpx

”ESTRAADI LAINEL” – ansambel Horoskoop, Nele-Liis Vaiksoo, Voldemar Kuslap, Marianne Leibur

Loading Üritused

”ESTRAADI LAINEL” – ansambel Horoskoop, Nele-Liis Vaiksoo, Voldemar Kuslap, Marianne Leibur

Head sõbrad, seoses COVID-19 koroonaviiruse tuvastamise ja selle leviku tõkestamisega Saaremaal võttis vallavalitsus vastu otsuse tühistada meie majas kõik kontserdid kuni aprilli lõpuni 🔒
 
❗ Ansambli Horoskoop kontsert koos külalissolistidega lükkub edasi ja toimub 27. september 2020 kell 17:00. Varem ostetud piletid kehtivad uuel kontserdipäeval. Soovi korral saab 15. märtsi kontserdiks ostetud pileti tagastada. Piletilevi müügikeskkonnast ostetud e-pileti raha kantakse tagasi ostja pangaarvele, selleks palume ühendust võtta Piletileviga: info@piletilevi.ee. Piletilevi müügipunktidest ostetud piletid saab tagastada kõikidesse Piletilevi müügipunktidesse 16. märtsist-30. aprillini 2020.
 
Vabandame ebamugavuste pärast, olge terved ja hoitud!💚

Sel kevadel on ühendanud jõud Ansambel Horoskoop ja külalissolistid Marianne Leibur, Nele-Liis Vaiksoo ja Voldemar Kuslap, et tuua kuulajateni kontsertkava, mis sisaldab kaunemaid estraadimuusika pärle peamiselt kuldsetest kuuekümnendatest.

Kontserdil kuuleb vanu armastatud ja kõigile teada-tuntud laule, mis on pannud vastu ajaproovile ja kestavad tänase päevani. Kontserdil tulevad esitusele igihaljad hitid nagu “Pühapäev”, “Sulle kõik nüüd ütlen”, “Mustamäe valss”, “Suveöö”, “Me pole enam väikesed”, “Sõit pilvelaeval”, “Millest sa elad ja hingad”. Levimuusika klassikaks saanud laulud tulevad esitusele kontsertprogrammis “Estraadi lainel”. Õhtu on täis nostalgiat, äratundmisrõõmu ja meenutusi, kuid samas ka uudset värskust ja energiat.

september 27 2020

Details

Date: 27. september
Time: 17:00 - 18:00
Cost: 15€ – 20€
Üritus Categories:

Venue

Kuressaare kultuurikeskus

Tallinna 6
Kuressaare, Saaremaa 93819

+ Google Map

Phone:

452 0700

Visit Venue Website

Korraldaja

Moose Productions OÜ
Phone: +372 53506140
Email: