fbpx

JÄÄB ÄRA! “ESTRAADI LAINEL” – ansambel Horoskoop, Nele-Liis Vaiksoo, Voldemar Kuslap, Marianne Leibur

Loading Üritused
  • Sündmus üritus on möödas

JÄÄB ÄRA! “ESTRAADI LAINEL” – ansambel Horoskoop, Nele-Liis Vaiksoo, Voldemar Kuslap, Marianne Leibur

❗ Vastavalt Terviseameti soovitusele jätta ära järgneval kolmel nädalal üritused, otsustas Horoskoop 27. septembril toimuma pidanud kontserdi Kuressaare kultuurikeskuses ära jätta. Piletilevi müügikeskkonnast ostetud e-pileti raha kantakse tagasi ostja pangaarvele, selleks palume ühendust võtta Piletileviga: info@piletilevi.ee. Piletilevi müügipunktidest ostetud piletid saab tagastada kõikidesse Piletilevi müügipunktidesse .

Vabandame ebamugavuste pärast, püsige terved! 💚

Sel kevadel on ühendanud jõud Ansambel Horoskoop ja külalissolistid Marianne Leibur, Nele-Liis Vaiksoo ja Voldemar Kuslap, et tuua kuulajateni kontsertkava, mis sisaldab kaunemaid estraadimuusika pärle peamiselt kuldsetest kuuekümnendatest.

Kontserdil kuuleb vanu armastatud ja kõigile teada-tuntud laule, mis on pannud vastu ajaproovile ja kestavad tänase päevani. Kontserdil tulevad esitusele igihaljad hitid nagu “Pühapäev”, “Sulle kõik nüüd ütlen”, “Mustamäe valss”, “Suveöö”, “Me pole enam väikesed”, “Sõit pilvelaeval”, “Millest sa elad ja hingad”. Levimuusika klassikaks saanud laulud tulevad esitusele kontsertprogrammis “Estraadi lainel”. Õhtu on täis nostalgiat, äratundmisrõõmu ja meenutusi, kuid samas ka uudset värskust ja energiat.

 

Hea kontserdi külastaja, palume üritusele tulles kinni pidada kõigist Terviseameti ja Vabariigi valitsuse poolt kehtestatud turvanõuetest ja käitumisreeglitest! Nõuded leiab Terviseameti kodulehelt terviseamet.ee. Palume publikul hoida distantsi, pesta ja desinfitseerida käsi ning haigena koju jääda. Aitäh!

september 27 2020

Details

Date: 27. september, 2020
Time: 17:00 - 18:00
Cost: 15€ – 20€
Üritus Categories:

Venue

Kuressaare kultuurikeskus

Tallinna 6
Kuressaare, Saaremaa 93819

+ Google Map

Phone:

452 0700

Visit Venue Website

Korraldaja

Moose Productions OÜ
Phone: +372 53506140
Email: