fbpx

♪ Kuressaare Suvemuusika – Siim Kartau ja Sulo Kiivit

Loading Üritused
  • Sündmus üritus on möödas

♪ Kuressaare Suvemuusika – Siim Kartau ja Sulo Kiivit

Suvekuudel loob romantilise õhkkonna Kuressaare lossipargis traditsiooniline Kuressaare Suvemuusika kontserdite sari 💚
♬ 𝟑. 𝐣𝐮𝐮𝐥𝐢 𝐤𝐢𝐭𝐚𝐫𝐫𝐢𝐝𝐮𝐨 𝐒𝐢𝐢𝐦 𝐊𝐚𝐫𝐭𝐚𝐮 𝐣𝐚 𝐒𝐮𝐥𝐨 𝐊𝐢𝐢𝐯𝐢𝐭
🟡 Siim Kartau ja Sulo Kiivit alustasid koostööd kitarriduona 2015. aasta kevadel. Nende aastate jooksul on nad esinenud paljudes Eesti paikades, esinenud kontsertidel koostöös Eesti Interpreetide Liiduga ja astunud üles ka kohalikel kitarrifestivalidel – Tallinna Kitarrifestival ja Fiesta de la Guitarra.
Kitarriduo repertuaaris kõlab muusikat erinevatest ajastutest ja stiilidest. Esitatud on teoseid Manuel de Falla, Astor Piazzolla, Marcelo Coroneli, Augustin Barrios-Mangoré, Paulo Bellinati, Carlo Domeniconi, John Dowlandi jpt. välismaa heliloojate sulest. Teiste seas on esitatud ka muusikat Eesti heliloojate – sealhulgas René Eespere, Arvo Pärdi, Tõnu Kõrvitsa ja Veljo Värki – loomingust. Duona on nad ennast täiendanud näiteks Gerhard Reichenbachi, Per Pålssoni, Jesper Sivebæki, Antonio Duro, Heiki Mätliku ja Robert Staaki meistriklassides. Lisaks on kitarriduo salvestanud mitmeid muusikavideosid ja astunud korduvalt üles Klassikaraadio otseeetris.
Kuressaare Suvemuusika on läbi suve toimuv kontsertide sari lossipargi kõlakojas. Eesmärgiks on jätkata pikaajalist ajaloolist muusikatraditsiooni ning pakkuda linnakodanikele ja turistidele mitmekesist – eelkõige instrumentaalset – muusikat.
𝐊𝐨𝐧𝐭𝐬𝐞𝐫𝐭 𝐨𝐧 𝐓𝐀𝐒𝐔𝐓𝐀
Näeme kontserdil!💚
juuli 03 2022

Details

Date: 3. juuli
Time: 17:00 - 18:00
Üritus Categories:

Venue

Korraldaja

Kuressaare Kultuurivara
Phone: 452 0700
Email:
Website: Visit Organizer Website