fbpx

Eelmüük täies hoos!!!

Eelmüük täies hoos!!!

Eriti heade hindadega Kuressaare Merepäevade piletite eelmüük on täies hoos!! Passiga (20€) pääseb lausa kuuele kontserdile:

/11.08/ Anne Veski, Daniel Levi, Terminaator

/12.08/ Regatt, Jüri Pootsmann, võimas lõputseremoonia ja KERLI

KURESSAARE MEREPÄEVAD toimuvad sel aastal 10.-12. augustil. Territooriumil on laada-, toidu- ja messiala ning Laste Vabariik. Kontsertprogramm ja teised esinemised toimuvad pealaval, väikesel laval, teematelgis ja rahvakultuurialal. Muidugi ei puudu ka laevad, põnevad tegevused, mängud ja muu vahva! Sissepääs alale on tasuta.

Festival avatakse 10. augustil suurejoonelisel purjedes pealaval. Avatseremooniale järgneb särtsakate live-esinemiste poolest tuntud ansambel Swingersi tasuta kontsert, solistideks Tanja, Brigit Sarrap ja Pearu Paulus. Festivali avaõhtu on tasuta! Tasuta on ka väikese lava (Marek Sadam, Toomas Anni jpt), rahvakultuuriala ning teematelgi programmid.

PILETIHINNA sisse kuuluvad festivali teise ja kolmanda õhtu pealava esinejad. Reedel annavad kontserdi legendaarne Anne Veski, energiast pakatav Daniel Levi ja ajatu Terminaator. Laupäeval kuuleme retrolikku ansamblit Regatt ja hetkel üheks paljulubavamaks Eesti meeslauljaks peetud Jüri Pootsmanni. Sellele järgneb võimas merepäevade lõputseremoonia ja festivali tipphetk on peaesineja KERLI spetsiaalselt merepäevadeks loodud lavashow.

Pealava tasulise kontsertprogrammi piletid on müügil Piletilevis ja Kuressaare kultuurikeskuses:

  • I EELMÜÜK (11. aprill kell 11.00 – 10. juuli 2017) ühe päeva pilet (reede või laupäev) 15€ ja pass (reede ja laupäev) 20€
  • II EELMÜÜK (11. juuli – 10. august 2017) ühe päeva pilet (reede või laupäev) 20€ ja pass (reede ja laupäev) 30€
  • FESTIVALI AJAL (11.-12. august 2017) ühe päeva pilet (reede või laupäev) 30€ ja pass (reede ja laupäev) 40€
  • eelkooliealine täiskasvanuga tasuta

Peakorraldaja Tiiu Tammoja: „Kutsume Sind osa saama veelgi põnevamatest merepäevadest, kus tormilisi tegevusi maalt ja merelt! Kuna eelmisel aastal müüsid passid juba eelmüügis läbi, siis soovitame kõigil huvilistel kiirustada.“

Lainete võlu, aegade vaim, päritud vägi. Saaremaa, Ultima Thule.

Toetajad: Kuressaare linn, Avision, Cramo, Coop Saaremaa

Korraldaja: Kuressaare Kultuurivara

Lisainfo: www.merepaevad.ee

Jälgi ka Kuressaare Merepäevade Facebooki: https://www.facebook.com/merepaevad